Adminisztrációs munka! - Állást kínál - Pécs

Feltöltő neve: Allas2017
Feltöltés ideje: 2017. november 06., hétfő
Hirdető neve: Független Ingatlanközvetítők Szociális Szövetkezete
E-mail cím: info@ingatlanszovetkezet.com
Kategória
Kedvencekbe!
Adminisztrációs munka!

Pécsi irodánkba adminisztratív, ügyintézői munkakörbe keresünk azonnali
kezdéssel 25 év alatti pályakezdő hölgy munkatársat.

Elvárásunk (MS Office) teljes körű ismerete és használata, Photoshop, továbbá
kiváló fogalmazó - kommunikációs készség, illetve értékesítési tapasztalat és
önálló munkavégzésre való hajlamosság.
Előnyt jelent:
- Horváth nyelv ismerete
- Reklám-marketing, ill. kiadványszerkesztés területén szerzett tapasztalat
Az Ön feladatai közé tartozna a meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
(Telefon, Skype E-mail) , Új ügyfelek felkutatása illetve a napi adminisztratív
feladatok ellátása.
Amennyiben felkeltettük érdeklődését és érez magában kellő affinitást, valamint
szeretne egy jövő - és eredményorientált csapat tagja lenni várjuk Önéletrajzát.
Próbaidő nincsen, mert Regisztrált álláskeresők foglalkoztatásához nyújtható
támogatást vennénk igénybe, mely idő alatt megmutatkozik a hosszú távú
együttműködés lehetősége.
Jelentkezni fényképes Önéletrajz benyújtásával az info@ingatlanszovetkezet.com
e-mail címen lehet. Tárgyként kérjük feltüntetni: Adminisztrációs munka!