Beszerzési vezető, Pécs - Állást kínál - Pécs

Feltöltő neve: Jobcapital Kft.
Feltöltés ideje: 2017. augusztus 28., hétfő
Hirdető neve: Jobcapital Kft.
E-mail cím: allas@jobcapital.hu
Telefonszám: 72/223-223
Kategória
Kedvencekbe!
Autóipari partnerünk részére beszerzési vezetőt keresünk pécsi munkavégzéssel

Kategória: Beszerző
State: Baranya
City: Pécs
Szükséges végzettség szerint: Főiskola
Elvárt szakmai tapasztalat szerint: 3-5 év szakmai tapasztalat

Autóipari területen egyedülálló termékeket gyártó partnerünk részére keresünk beszerzési vezetőt Pécsre.

Főbb feladatok:

Beszerzési részleg vezetése, folyamatok szervezése és kontrollja
Beszerzéssel kapcsolatos tárgyalások lefolytatása
Társszervekkel való együttműködés (pl, raktár)
Részlegen dolgozók teljesítményének nyomon követése, motiválása
Részlegek megrendeléseinek kezelése
Alapanyagok, segédanyagok beszerzésének koordinálása
Készlet ellenőrzés
Beszerzések tervezése, tárgyalások lebonyolítása, szerződések felügyelete; stratégia kialakítása más leányvállalatokkal közösen

Jelölttel szembeni elvárás:

Felsőfokú végzettség
Autóipari tapasztalat
Angol és/vagy német tárgyalóképes nyelvismeret
Német nyelvismeret előny
Kiváló kommunikációs készség, vezetői attitűd, vezetői múlt

Munkavégzés helye: Pécs

az allas@jobcapital.hu e-mail címen vagy
a 72/223-223 -as telefonszámon!