Gyártáselőkészítő - gépgyártás területére, Pécs - Állást kínál - Pécs

Feltöltő neve: Jobcapital Kft.
Feltöltés ideje: 2017. augusztus 28., hétfő
Hirdető neve: Jobcapital Kft.
E-mail cím: allas@jobcapital.hu
Telefonszám: 72/223-223
Kategória
Kedvencekbe!
Gépgyártással foglalkozó német partnerünk részére keresünk gyártáselőkészítő munkatársat.

Kategória: Gyártás technikus
State: Baranya
City: Pécs
Szükséges végzettség szerint: Szakiskola / szakmunkás képző
Elvárt szakmai tapasztalat szerint: 1-3 év szakmai tapasztalat

Feladatok:

· berendezések gyártásához szükséges dokumentációk összeállítása
· konstrukció által átadott tervdokumentációból közvetlenül gyártási dokumentációk előállítása és ezek szétbontása megfelelő társosztályok felé
· rajzdokumentáció szétválogatása
· dokumentumváltozás egyeztetése a konstrukcióval
· SAP-DBJ nyersanyagának megadása
· munkatervek készítése
· előírt idők definiálása (berendezések, alcsoportok, tevékenységek, raktári előgyártás)
· kalkulációk készítése árajánlatokhoz
· műszaki egyeztetés dokumentáció vagy termelési probléma esetén

Elvárások:

· min. középfokú gépész végzettség
· MS Office ismeretek
· rajzolvasási készség
· anyagismeret
· komplex látásmód
· monotóniatűrés
· koncentrációképesség

Előny:

· kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
· tervezőprogramok ismerete
· SAP ismeret
· gyártás területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Pécs

az allas@jobcapital.hu e-mail címen vagy
a 72/223-223 -as telefonszámon!