Irodavezető - Állást kínál - Pécs

Feltöltő neve: VivaPalazzo
Feltöltés ideje: 2018. január 23., kedd
Hirdető neve: VivaPalazzo Zrt.
E-mail cím: info@vivapalazzo.hu
Telefonszám: 302100935
Kategória
Kedvencekbe!
Feladatok:
 Általános irodai, adminisztratív feladatok ellátása
 Telefonok, e-mailek fogadása, továbbítása, hivatalos levelek megfogalmazása, weboldal frissítése előkészítés.
 Ügyintézési feladatok ellátása: adatok, információk gyűjtése, rögzítése, válogatása, osztályozása, nyilvántartása és iktatása, irodaszerek rendelése.
 Számítógépes adatbeviteli feladatok végzése
 Írásbeli dokumentumok, iratok, levelek előállítása, szerkesztése, sokszorosítása, továbbítása
 Belső szervezeti iratok előkészítése, jegyzőkönyvek készítése.
 Iratok, dokumentumok szakszerű tárolása.
 Határidők nyomon követése, betartása
 Korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelése
 Ügyfélmegkeresések továbbítása
 HR problémák kezelése, munkaügyi dokumentumok, nyilvántartások készítése.
 Reprezentációs feladatok végzése.

Elvárások:
 Szakirányú középfokú végzettség
 MS Office programok kiváló ismerete – Excel kiemelten
 Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
 Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás
 Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban

Előnyt jelent:
 Tanulásra való hajlam
 Szakmai tapasztalat
 Vezetői kvalitás

Munkavégzés helye: Pécs
Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal az info@vivapalazzo.hu e-mail címen.