Karbantartó gépésztechnikus, Pécs - Állást kínál - Pécs

Feltöltő neve: Jobcapital Kft.
Feltöltés ideje: 2017. augusztus 24., csütörtök
Hirdető neve: Jobcapital Kft.
E-mail cím: allas@jobcapital.hu
Telefonszám: 72/223-223
Kategória
Kedvencekbe!
Gépgyártással foglalkozó partnerünk keres Karbantartó gépésztechnikus munkatársat.
Kategória: Gépszerelő
State: Baranya
City: Pécs
Szükséges végzettség szerint: Szakiskola / szakmunkás képző
Elvárt szakmai tapasztalat szerint: Minden pozíció szint

Miért válaszd partnerünket?

• Nagymúltú multinacionális vállalat révén stabil munkahelyet biztosít
• Modern technológiákkal találkozhatsz és dolgozhatsz
• Az első lépéstől: az ember számít. Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosít a munkavállalók számára
• Partnerünk nagy figyelmet fordít a munkaerő megtartására
• Igényes és változatos feladatok várnak rád, modern környezetben

Mi az, amit ez a pozíció tartogat a számodra?

• Lehetőséged nyílik a forgácsoló üzem szerszámgépeinek mechanikus javítására, karbantartására
• Strukturált hibakeresést, diagnózis felállítását
• Hibalista felállítását, a javításhoz szükséges alkatrészek meghatározását

Mit kell tenned?
Jelentkezz, ha:

• Géplakatos végzettséggel rendelkezel
• Ismered a CNC szerszámgépeket
• Vállalod a többműszakos munkarendet
• Nyitott vagy a szakmai tudásod fejlesztésére

Előnnyel indulsz, ha:

• Vannak ismereteid a hidraulika és pneumatika területén
• Tudsz németül

Munkavégzés helye: Pécs

az allas@jobcapital.hu e-mail címen vagy
a 72/223-223 –as telefonszámon