Minőségbiztosítási szakértő, Pécs - Állást kínál - Pécs

Feltöltő neve: Jobcapital Kft.
Feltöltés ideje: 2017. augusztus 28., hétfő
Hirdető neve: Jobcapital Kft.
E-mail cím: allas@jobcapital.hu
Telefonszám: 72/223-223
Kategória
Kedvencekbe!
Pécsi biotechnológiai kutatással foglalkozó partnerünk részére keresünk minőségbiztosítási szakértő munkatársat.

Kategória: Minőségbiztosítási mérnök
State: Baranya
City: Pécs
Szükséges végzettség szerint: Egyetem
Elvárt szakmai tapasztalat szerint: 3-5 év szakmai tapasztalat

Miért válaszd partnerünket?

- Nagymúltú multinacionális vállalat révén stabil munkahelyet biztosít
- Modern, innovatív környezetben dolgozhatsz
- Egy fiatalos, fejlődő csapat tagja lehetsz
- Igényes és változatos feladatok várnak rád
- Folyamatos fejlődést tesz lehetővé a munkavállalók számára
- Kellemes, barátságos környezetben dolgozhatsz

Mi az, amit ez a pozíció tartogat a számodra?

- A vállalat minőségbiztosítási és minőségellenőrzési rendszereinek működtetése és továbbfejlesztése
- Termékekre és eljárásokra vonatkozó minőségi előírások meghatározása, együttműködve az ügyfelekkel és a vezetőséggel (helyi és vállalati szinten)
- Belső és külső auditok teljes körű szervezése, koordinálása
- Minőségbiztosítási folyamatok optimalizálása, jobbító javaslatok kidolgozása, bevezetett intézkedések nyomon követése, folyamatok kialakítása
- A végrehajtott korrekciós és preventív intézkedések hatékonyságának ellenőrzése
- Támogatja mindazokat a tevékenységeket, melyek az eszközminősítésekkel és folyamat hitelesítéssel kapcsolatosak, kezdve a protokoll fejlesztéstől, végrehajtástól egészen a záró jelentés írásáig
- A munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák készítése

Mit kell tenned?
Jelentkezz, ha:

- Releváns főiskolai és / vagy egyetemi diploma
- 3 év releváns tapasztalat, ideális esetben multinacionális ipari környezetben
- Magas szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
- A nemzetközi szabványok részletes ismerete a ISO 9001 és ISO 14001 vonatkozásában
- A GLP követelményeinek ismerete
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye: Pécs

az allas@jobcapital.hu e-mail címen vagy
a 72/223-223 -as telefonszámon!