Műszaki előkészítő - Állást kínál - Pécs

Feltöltő neve: VivaPalazzo
Feltöltés ideje: 2018. január 23., kedd
Hirdető neve: VivaPalazzo
E-mail cím: info@vivapalazzo.hu
Telefonszám: 06302100935
Kategória
Kedvencekbe!
Feladatok:
 Költségvetés-árajánlat készítése
 Pályázati anyagok és elnyert munkák műszaki előkészítése
 Bekerülési költség meghatározása
 Mennyiségi számítások
 Műszaki tartalom meghatározása
 Műszaki alternatívák és észrevételek kidolgozása
 Kapcsolattartás alvállalkozókkal, beszállítókkal
 Tervek, költségvetések, műszaki paraméterek alapján alvállalkozói és beszállítói ajánlatok bekérése, alvállalkozók felkutatása
 Generálkivitelezői, alvállalkozói szerződések előkészítése

Elvárások:
 Szakirányú – minimum - középfokú végzettség
 MS Office programok kiváló ismerete – Excel kiemelten
 Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
 Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás
 Tervező programok felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent:
 Költségvetés-készítő programok ismerete
 Szakmai tapasztalat
 Felsőfokú szakmai végzettség (építész- vagy építőmérnök)

Munkavégzés helye: Pécs
Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal az info@vivapalazzo.hu e-mail címen.