Raktári csoportvezető, Pécs - Állást kínál - Pécs

Feltöltő neve: Jobcapital Kft.
Feltöltés ideje: 2017. augusztus 28., hétfő
Hirdető neve: Jobcapital Kft.
E-mail cím: allas@jobcapital.hu
Telefonszám: 72/223-223
Kategória
Kedvencekbe!
Nemzetközileg elismert, textilgyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk raktári csoportvezetővel.

Kategória: Raktározás Készletezés
State: Baranya
City: Pécs
Szükséges végzettség szerint: Középiskola
Elvárt szakmai tapasztalat szerint: 3-5 év szakmai tapasztalat

Textilgyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk raktári csoportvezetőt.

Miért válaszd ezt a munkát?

Nemzetközileg elismert cégnél dolgozhatsz nagy megbecsüléssel
Versenyképes fizetés
Egy műszakos munkarend

Feladatok:

Raktár vezetése, a raktárban dolgozó munkavállalók csapatának irányítása
Raktári és árukezelési folyamatok irányítása, tervezése
Raktári folyamatfegyelem betartása és betartatása
Kapcsolattartás a vevőszolgálattal és a beszerzéssel

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség, felsőfokú vagy OKJ szakmai végzettség előnyt jelent,
Minimum 5 év logisztikai szakmai tapasztalat, ebből minimum 2 év vezetői gyakorlat,
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
Jó szervező és problémamegoldó készség,
Önállóság, precizitás, megbízhatóság

Előny:

tapasztalat legalább egy vállalatirányítási rendszer használatában

Munkavégzés helye: Pécs

az allas@jobcapital.hu e-mail címen vagy
a 72/223-223 -as telefonszámon!